VYSOKO ÚČINNÉ ZLOŽENIE
NA ŤAŽKOSTI S PROSTATOU

NO-PROSTAL panáček

Výživový doplnok s extra vysokou dávkou (320 mg) výťažku plodov Saw palmetta, ktorý pomáha udržať správnu funkciu prostaty a močového ústrojenstva, najmä podporuje maximálny prietok moču.1

Naviac v účinnej a overenej kombinácii s vitamínom E, ktorý ako známy antioxidant prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

  • Pomáha udržiavať správnu funkciu prostaty1
  • Pre udržanie normálnej funkcie močového ústrojenstva1
  • Ochranu buniek pred oxidačným stresom2

levá

1Saw Palmetto Extrakt
Extrakt z plodov Saw Palmetta (latinsky Serenoa repens) sa bežne užíva v juhoamerickej tradičnej medicíne. Medzi hlavné benefity jeho užívania patrí podpora správnej funkcie prostaty a močového ústrojenstva, podpora funkcie reprodukčného systému a ako ďalšie tiež podpora rastu vlasov.

pravá

2Vitamín E
Za najpodstatnejšiu funkciu vitamínu E sa pokladá jeho antioxidačná činnosť, vďaka ktorej chráni bunkové membrány pred poškodením voľnými radikálmi.

Člověk

Dávkovanie:
1 tobolka denne. Najlepšie po jedle, zapiť vodou.

Upozornenie:
Uchovávať mimo dosahu deti! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené pre tehotné a kojace ženy. Nie je určené ako náhrada rozmanitej stravy. Výrobok nie je určený pre deti.

Skladovanie:
Skladujte v suchu pri teplote 15-25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.

Zloženie:
1 tobolka obsahuje: 1Serenoa repens extrakt 320 mg (Saw palmetto, extrakt plodov palmy trpasličej, RHP** – nie je stanovená), 2vitamín E – 6,7 mg (55,8 % RHP**)

**RHP – referenčná hodnota príjmu v jednej tobolke (%).